Telefónne čísla

So službou VoIP získate geografické telefónne čísla pre hlasové služby na pevnom mieste, podľa umiestnenia koncového zariadenia. Pre telefóny v Bratislave získate čísla s bratislavskou predvoľbou 02. Tieto čísla sú samozrejme dostupné zo všetkých verejných pevných a mobilných sietí. So službou štandardne získate blok čísiel 10, 50, 100 alebo 1000 (podľa potreby).

Farebné telefónne čísla

Farebné čísla je služba určená predovšetkým firmám a organizáciám, ktorí chcú byť dostupní na jednom telefónnom čísle, pre volajúceho bezplatne alebo za zdieľané náklady na volanie.

Zdieľajte náklady s volajúcim

Farebné čísla so zdieľanými nákladmi 0800 resp. 0850 umožňujú Vašim zákazníkom alebo obchodným partnerom kontaktovať Vás jednoducho a rýchlo pomocou jedného telefónneho čísla pre celé Slovensko a to buď bezplatne alebo so zdieľanými nákladmi.

Zelené číslo 0800

Zelené číslo 0800 je pre volajúceho z akejkoľvek pevnej alebo mobilnej siete v SR vždy bezplatné. V dnešnej dobe je to ideálny spôsob ako dať Vašim zákazníkom možnosť efektívne a marketingovo atraktívne s Vami komunikovať. Všetky náklady spojené s volaním hradí volaný.

Modré číslo 0850

Modré číslo 0850 je pre volajúceho z akejkoľvek pevnej alebo mobilnej siete v SR spoplatnené sumou miestneho hovoru. Nejde o bezplatné telefónne číslo. Ide o spôsob rozdelenia nákladov pre volajúceho a volaného.