Partneri

ALCOMA spol. s r.o.

Významný svetovo uznávaný český výrobca profesionálnych p-t-p spojov v licencovanom ale aj volnom frekvenčnom pásme.

ARDACO, a.s.

Prináša riešenia informačnej a komunikačnej bezpečnosti, pičom reaguje na potreby zabezpečenej komunikácie a administratívy dokumentov. Základné produktové rady QSign™, PDMark® a Silentel® sú vyvinuté na základe vlastných, vo svete patentovaných technológií, nasadených v rade riešení pre bezpečnú mobilnú komunikáciu a administratívu dokumentov.

Cisco Systems, Inc.

Vedúcou svetovou spoločnosťou v oblasti prenosu dát, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sietí.

Disig, a.s.

Je lídrom v oblasti poskytovania certifikačných služieb, ktoré poskytuje prostredníctvom vlastnej certifikačnej autority a akreditovanej certifikačnej autority. Postavenie lídra sa podarilo dosiahnuť aj vďaka rozvoju oblastí, akými sú vlastný vývoj aplikácií a produktov súvisiacich s problematikou elektronického podpisu, PKI a rozvoju oblasti informačnej bezpečnosti.

International Electronic systems, s.r.o.

Spoločnosť ponúkajúca produkty v oblasti komunikačných a kabelážnych systémov, distribúcii úložných, pasívnych a aktívnych prvkov komunikačných systémov.

Pantel International SK, s. r. o.

Je lídrom v oblasti poskytovanie IP transportu, nenasvietených optických vlákien a iných dátových služieb v strednej a východnej Európe a na blízkom východe. V roku 2008 získala prestížne ocenenie Capacity Award 2008 - Best CEE Wholesale offering.

RIPE NCC

 

LightStorm Communications s.r.o.

Spoločnosť zameraná na poskytovanie profesionálnych dátových, hlasových a serverhousingových služieb pre firemný sektor.

SK-NIC, a.s.

Registrátor .sk domén najvyššej úrovne, ktoré su vyhradené pre slovenský internet.

Sun Oracle

Je svetovou špičkou v oblasti databázových riešení. Od roku 2009 po fúzií so spoločnostou Sun aj špičkou v oblasti virtualizácie a serverových riešení.